WSPÓŁPRACA PARTNERSKA
TO WŁAŚNIE KAMIX

Jeśli szukasz rzetelnego dostawcę? Interesuje cię współpraca na zasadach partnerskich ?
Dobrze trafiłeś

ofertaskontaktuj się

KAMIX - twój dostawca dla gastronomii

TWÓJ PRTNER W BIZNESIE

Dlaczego KAMIX?

Firma koncentruje się na szerokiej branży gastronomicznej (hotele, restauracje, bary, szpitale, catering, produkcja spożywcza i garmażeryjna, vending) ale też tworzymy od lat grupy zakupowe ,łańcuchy dostaw do różnych sektorów spożywczych. Każdego traktujemy bardzo partnersko i dopasowujemy się do indywidualnych potrzeb klientów. Od lat wyszukujemy nowych, ciekawych produktów, wspieramy polskie małe i średnie firmy produkcyjne których doskonałe wyroby nie występują w sieciach handlowych. Współpracujemy z największymi producentami z Polski i Swiata (Maspex, Cisowianka, Rolnik, Prymat, Goodmills, Unilever, Nestle, Coca Cola i inne

SZEROKI WYBÓR

W naszej ofercie znajdziesz szeroką ofertę produktów suchych, chłodzonych, płynnych i półpłynnych. Większość z nich to produkty specjalistyczne, przez lata wyselekcjonowane od różnych producentów.

KONKURENCYJNOŚĆ

Pracujemy codziennie nad najlepszą ofertą, by nasza oferta spełniała twoje wymagania.

DOŚWIADCZENIE

Od ponad 20 lat dostarczamy produkty do gastronomi. Posiadamy wykwalifikowany i doświadczony zespól doradców i handlowców służących radą i doświadczeniem, który jest do Państwa dyspozycji.

WSPÓŁPRACA

Zapewniamy wsparcie w zakresie doboru asortymentu, szkolenia, wszystko by nasi klienci mogli realizować własne cele biznesowe.

SZUKASZ RZETELNEGO DOSTAWY ?

24 EXPRESOWE DOSTAWY
150 SZYBKA KOMUNIKACJA
15000 SZEROKA OFERTA
25000 ZADOWONONYCH KLEINTÓW

KLIENCI O NAS:

Przeczytaj opinie naszych klientów o nas

Nasze umiejętności

Przez wiele lat zdobywaliśmy umiejętności oraz budowaliśmy naszą firmę by stała się profesjonalnym partnerem dla branży gastronomicznej. Sprawdź nasze umiejętności.

Szeroki asortyment
Własny transport
Opieka sprzedażowa
Promocje
Sprawdzone marki
our-company-2

MASZ PYTANIA?

Jeśli chcesz skontaktować się z nami prosimy o skorzystanie z formularza. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe.